Team Toftild

Team Toftild

Toftild Alternativt Hår er en specialforretning med mere end 30 års erfaring inden for parykker, toupeer og specialdesignede hårdele. Velkommen hos Toftild i Aarhus og Aalborg.

Claus Toftild

Claus Toftild

Indehaver, frisør

claus@parykker.dk

Rikke Ajero

Rikke Ajero

Frisør

rikke@parykker.dk

Tanja Nygaard

Tanja Nygaard

Frisør

tanja@parykker.dk

Anne Jensen

Anne Jensen

Frisør

anne@parykker.dk

Maria Larsen

Maria Larsen

Frisør

maria@parykker.dk

Jette Kristensen

Jette Kristensen

Frisør

jette@parykker.dk

 

Gitte Andersen

Gitte Andersen

Lageransvarlig

gitte@parykker.dk

Tanja Rantanen

Tanja Rantanen

Marketingkoordinator

rantanen@parykker.dk

Lise Toftild

Lise Toftild

Indehaver

lise@parykker.dk

Det sker hos Toftild
Parkering nær Toftild

Parkering nær Toftild

Find en ledig p-plads nær Toftild Aalborg. Aktiver app'en og p-mulighederne vises. App'en guider dig hen til den valgte plads.

Hent Aalborg City App
eller find den her

Ferietid hos Toftild

Ferietid hos Toftild

Toftild Aarhus er lukket uge 30

Husk du kan bestille tid
- lige når det passer dig

Helle vælger paryk

Helle vælger paryk

En ung pige med alopecia vælger sin paryk - en flot ægtehårsparyk, der tilpasses, så den passer perfekt.

Se billeder fra
parykprøvning hos Toftild